Vodní terapie po masáži

Dobrý den, tady Jaroslava! Jsem tady, abych s vámi sdílela několik tipů, co dělat po masáži. První věc, o které chci hovořit, je vodní terapie. Když se ponoříte do vody po masáži, má to úžasné blahodárné účinky. Volba teplé nebo studené vody záleží na tom, co vaše tělo potřebuje. Teplá voda uvolňuje svaly a studená zmírňuje otoky.

Odevzdat se pohodě v těchto vodních terapiích po masáži je jako držet dort a najednou dostat třešni na vrcholu - perfektní kombinace. A pokud je to možné, doporučuji i plavání. Plování je jedným z nejlepších způsobů, jak relaxovat svaly po masáži. A teď mi dovolte, abych vám řekla malý příběh. Když Tomáš a já jsme byli na dovolené na Bali, pamatuji si, jak příjemné bylo ponořit se do teplé vody po masáži balínských rukou.

Zůstaňte hydratováni

Stále mluvíme o vodě, ale tentokráte se na ni podíváme z jiného úhlu. Hydratace je další klíčovým krokem, co dělat po masáži. Během masáže se uvolňují toxiny, a pití dostatečného množství vody pomáhá tyto toxiny vyplavit z těla. Je důležité pít dostatek vody i během následujících 24 hodin po masáži.

Ukažte své lásce k vašemu tělu tím, že ho zásobíte čerstvou, čistou vodou, kterou potřebuje k řádnému fungování. Přemýšlejte o tom jako o tom, že dáváte své rostlině tolik potřebnou vodu po tom, co ji cely den pečlivě zalévali. Naší masáží jsme naše tělo pečlivě zalévali láskou, takže je pouze správné ho nyní napojit vodou, kterou potřebuje, aby bylo zdravé a silné.

Jízdní řád po masáži

Správné plánování se stává jedním z nejdůležitějších kroků, co dělat po masáži. Pokusili byste se po masáži jet dvacetikilometrovou procházku nebo řešit matematický problém obtížnosti její průměrné hodnoty? Než se rozhodnete pro masáž, zvažte svůj plán seznamu po masáži.

Často si Tomáš a já naplánujeme veškeré naše povinnosti a aktivity těsně před naší masáží, takže vše, co musíme udělat po masáži, je relaxovat a vychutnávat všechny ty úžasné pocity lehkosti a klidu, které nám masáže přinášejí. A samozřejmě, nic nenecháváme náhodě a ujistíme se, že máme dost energie, abychom mohli zvládnout všechny náročné úkoly předtím, než nás čeká ten hluboký pocit relaxace a odpočinku.

Strava po masáži

I když jakékoliv lehké jídlo může dělat trik, je ideální jíst něco zdravého po masáži. Zvýšená konzumace ovoce a zeleniny je skvělý způsob, jak dodat tělu potřebné vitamíny a minerály, které pomáhají zvyšovat prospěšné účinky masáže.

Naplánujte si romantickou večeři pro dva se svým partnerem. Připravte si osvěžující salát plný čerstvého ovoce a zeleniny a dopřejte si skleničku šťavnatého smoothie k tomu. Často si po našich masážích Tomáš připraví něco speciálního večeři, kterou si vychutnáváme na naší terase s výhledem na krásnou zahradu.

Odpočívejte a relaxujte

Poslední, ale rozhodně ne méně důležitým krokem je věnovat čas odpoczinku a relaxaci. Masáže jsou nádherným způsobem, jak se zbavit stresu a tlaku dnešního uspěchaného světa, a je důležité užít si tento pocit klidu a klidu, který následuje poté. Zkuste si přečíst knihu nebo poslouchat uklidňující hudbu. Toto je váš čas a měli byste ho užít naplno.

Osobně si po masáži ráda odpočívám ve vaně plné teplé vody s voňavými soli. Je to tak osvěžující a uklidňující. Klid, který vám toto poskytne, je jen třešinkou na dortu vaší wellness rutiny. Takže užívejte, relaxujte a objevte ty úžasné pocity klidu a klidu, které vám masáže přinášejí.